​Ráda Vám pomůžu v oblasti výživy

Konzultace

Prostřednictvím konzultační hodiny se spolu pokusíme vyřešit Váš konkrétní problém s jídelníčkem či se stravovacími návyky. Ke konzultaci budete potřebovat sepsat alespoň třídenní záznam Vašeho jídelníčku a odpovědět na krátký dotazník, ve kterém se ptám na Vaše zdraví, případná omezení, zaměstnání, pracovní režim apod. Je to z toho důvodu, abych o Vás měla základní představu a konzultaci jsme využili pro řešení Vašich dotazů. Navíc po analýze složení těla na přístroji InBody 230 podrobně probereme i Váš současný stav - zkrátka mrkneme na to, kde Vám co chybí či přebývá.

Cena: 500 Kč

Výživový plán

Součástí výživového plánu jsou dvě konzultační hodiny /vstupní a kontrolní/, dvě analýzy složení těla a stravovací plán.

Samotný plán obsahuje základní informace o živinách a potravinách, pomůcky pro usnadnění nákupů a přípravy jídel a rámcový jídelníček, který Vás naučí perfektně pracovat s přípravou a složením stravy. Nejde o striktní dodržování jídelníčku, jde o pomůcku pro Váš nový životní styl.

Pro Vstupní konzultaci je potřeba třídenní záznam stravy a vyplnění krátkého dotazníku týkající se Vašeho dosavadního režimu a stravování.

Pro další návštěvy je vhodné zvolit právě konzultaci či analýzu složení těla.

Cena: 2 250 Kč

Analýza složení těla

Analýza složení těla probíhá na přístroji InBody 230. Samotné vyšetření trvá asi 2 minuty. Dále se budeme věnovat vysvětlení výsledků analýzy a nastíníme vhodnou cestu pro dosažení Vašeho cíle či další spolupráci.

Cena: 200 Kč

Můj přístup k výživě, moje filozofie

Moje cesta k výživě nemá žádný dechberoucí příběh. V době, kdy jsem uvažovala o svém budoucím povolání, mě to táhlo ke zdravotnictví, lépe řešeno k lidskému tělu. Proto právě výživa.

A možná proto Vás nepřekvapím žádnými exkluzivními dietami nebo trendovými výživovými směry. Protože stejně /ne/obyčejně jak jsem k výživě přišla, tak tak /ne/obyčejně ji dělám. Protože právě kvůli /ne/obyčejným změnám k sobě samému, ke stravovacím zvyklostem a k pohybu, dokáže naše tělo neuvěřitelné pozitivní změny.

 

Ráda sleduji trendy ve výživě, nové vědecké práce a v neposlední řadě i nejrůznější recepty. Všechny ale nechám projít něčemu, čemu se říká kritické myšlení.

Na pomyslném nejvyšším stupínku je u mě totiž PRAVIDELNOST, PESTROST, PŘIMĚŘENOST, POHYB A PSYCHIKA. Ať už jsou do Vašeho životního stylu zařazeny živočišné výrobky, sacharidy,  sportování, meditace a další, či nikoli.

Ne nadarmo se říká, že jíst se má všechno! A to je v případě zdraví pravda pravdoucí. Ne vše, co nese nálepku "zdravé", je ale zdravé i pro každého. Proto se někdy obracíme i k dietám v rámci léčebné výživy a je pak i obyčejný rohlík správně.

 

© by Kateřina Čamková, Mgr.